Відьма 18+

Вистава «Відьма» це сучасна постановка за мотивами містичної повісті «Вій» українського класика Миколи Гоголя. Проект спеціально розроблений і адаптований для українського глядача. Дія відбувається в середині 18 століття в селі Духанiвка, що неподалік вiд міста Конотоп (Сумська область)

Глядачі познайомляться із силою Вія. Вистава підкріплена цікавими спец.ефектами і в той же час має мінімум декорацій, а сама історія не дасть глядачеві відірватися від сцени. Протягом всієї п’єси глядачі будуть невід’ємною частиною вистави, стане по-справжньому страшно. Публіка зможе відчути  жах Сатани. Ми всі будемо свідками відспівування відьми і спокушання священика, режисер покаже глядачеві, що від добра до зла один крок, і світ може змінитися в будь-яку секунду. Священник — молодий чоловiк не встоїть перед чарами відьми і продасть свою душу дияволу. Нагадаємо, вистава поставлена за мотивами Вія, але ми представимо Вам наше бачення нечистої сили. Ми спробуємо донести до глядача, що саме зло править світом, але при цьому добро набагато сильніше!

Ми відкриваємо Вам частину історії, але при цьому є багато загадок і  сюрпризів!

«Протягом репетицій з акторами відбувалися дуже дивні і не зрозумілі історії, тому маю право сказати, що це і наша спільна історія.» Д. Амор.

 

КВИТКИ НА ВИСТАВУ МОЖНА ПРИДБАТИ ONLINE:

https://widget.kontramarka.ua/ru/agent11site19/widget/show/3801

Театр :
Академия театра и кино (Тель-Авив)

Худ Руководство :
Режисер: Дим Амор
Хореографи: Шімріт Малюль, Йосеф Алон.

В ролях :
Таль Татяна Мехiн, Пауло Маура
Балет академії театрального мистецтва