Міжнародний конкурс театральної фотографії «Театр в фотооб’єктиві-2019»

20 листопада 2019 р о 17.00 у Харківському Будинку актора ім. Леся Сердюка відбудеться відкриття виставки робіт переможців Міжнародного конкурсу театральної фотографії «Театр в фотооб’єктиві 2019», що існує з 2018 року в Одесі та присвячений Міжнародному Дню Театру.

В рамках Фотоконкурсу щорічно проводять конкурс робіт, присвячених театру, а також пересувна виставка переможців фотоконкурсу на майданчиках театрів – партнерів та інші заходи.

За підсумками фотоконкурсу 2019 року Міжнародне журі обрало 37 робіт – переможців (окремо серед професіоналів та аматорів) в п’яти категоріях: художня фотографія (art photo); портретна фотографія (portrait photo); рух в мистецтві (movement in art); ретро-фотографія (retro photo); відкрита категорія (open category), а також Приз глядацького голосування і Спеціальний приз журі. Слід зазначити, що одразу п’ятеро осіб з числа переможців – харків’яни:

Серед АМАТОРІВ:

PORTRAIT category: I місце – ЗЕЛЕНСЬКА Дар’я

OPEN category: II місце – КОРНЮЩЕНКО Маргарита

Серед ПРОФЕСІОНАЛІВ:

Приз глядацьких симпатій: Бєлозьоров Анатолій

PORTRAIT category: II місце – ЛОШАТІНСКІЙ Сергій

MOVEMENT in ART category: II місце – ДЕРКАЧ Ірина

Пишаємося досягненнями і запрошуємо поглянути на дивовижні світлини виставки «Театр в фотооб’єктиві 2019» в Будинку актора. Відвідати експозицію світлин можна з 10:00 до 19:00, без вихідних.