Ігор Ладенко – лауреат Премії імені О. С. Масельського 2018 року!

Переможців конкурсу,  а також номінантів щорічних премій імені О.С. Масельського у галузях спорту, культури і мистецтва урочисто шанували  7 грудня 2018 року в актовій залі Обласного організаційно-методичного центру культури і містецтва. Слід сказати, що відзначення лауреатів традиційно відбувається у День пам’яті Почесного громадянина Харківської області, Героя України Олександра Масельського.  Присутніх вітали керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко, секретар постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму Світлана Родак та заступник голови комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Михайло Пилипчук.

Премія ім. О. С. Масельського була заснована Харківською обласною радою та облдержадміністрацією. Вона щорічно призначається талановитим харків’янам за творчі досягнення в галузях культури і мистецтва, фізичної культури і спорту, молодіжної політики.

IMG_9501

IMG_9533

Цього року премію видатного Харків’янина було присуджено Ігорю Ладенко та Валентину Сипавіну. Гідна перемога!

Зокрема, заслуги режисера і художнього керівника «Театру 19»  Ігоря Львовича були побачені, а кандидатура на висунення на Премію підтримана Правлінням ХМВ НСТДУ. А потім, серед інших кандидатів, підтримана і на засіданні в облдержадміністрації!  Игорь Ладенко була присуджена премія ім. О. С. Масельського за особистий вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва, підвищення іміджу Слобожанщини як культурного і мистецького осередку держави. Найщіріщі вітання!!! Так тримати!

На данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Игорь Ладенко, часть тела крупным планом

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Игорь Ладенко, люди стоят и костюм

Автоматический альтернативный текст отсутствует.