Головний режисер ХНАТОБ/«Схід OPERA», заслужений діяч мистецтв України Армен Калоян святкує ювілей!

Головний режисер ХНАТОБ/«Схід OPERA», заслужений діяч мистецтв України, лауреат міжнародних конкурсів, член Правління ХМВ НСТДУ Армен Калоян сьогодні, 14 грудня 2020 року, святкує ювілей — 50 років! Армен Мігранович — людина невтомна і абсолютно віддана театральному мистецтву. Він здійснив в театрі тринадцять постановок оперних вистав та майже шістдесят концертів, і серед них такі надзвичайно популярні, як «Мазепа», «Любов до трьох апельсинів», «My Way», «Hello musical». А крім цього – постановки в оперній студії Харківського національного університету ім. І.П. Котляревського, драматичні вистави. Відомий Армен Калоян і як режисер-постановник хореографічних, пластичних, бойових та фехтувальних сцен в різних театрах України, як режисер-консультант вистав деяких недержавних театральних колективів Харкова.
Внесок Армена Калояна в театральну справу високо оцінений цьогоріч присудженим званням «Заслужений діяч мистецтв України», щорічною премією Фестивалю НСТДУ GRA — 2020 (вистава «Любов до трьох апельсинів», «За найкращу музичну виставу у жанрі опери/оперети/мюзиклу») і цьогорічною премію ім. Богдана Хмельницького Міністерства оборони України за оперу Петра Чайковського «Мазепа» (номінація «Твори театрального мистецтва військової тематики»).

Найтепліші побажання в цей день, Армене Міграновичу, прийміть від Харківського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України та колективу Харківського Будинку актора ім. Леся Сердюка. Пишаємося, що знаємо Вас як талановиту і порядну людину, професіонала з великої літери! Нехай доля завжди буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу та безмірне щастя! Подальшого натхнення та енергії на шляху теоретичного та практичного осяяння та осягнення! Нехай здійсняться Ваші задуми, плани і усі починання завжди супроводжують перемога та успіх! Гучних прем‘єр! Многая благая літа!