Голова НСТДУ Богдан Струтинський здійснив офіційний візит у Харків

Голова НСТДУ, народний артист України, директор і художній керівник Київського національного театру оперети Богдан Дмитрович Струтинський.

Голова Правління ХМВ НСТДУ, заслужений працівник культури України, директор Харківського державного академічного російського драматичного театру ім. О.С.Пушкіна Сергій Анатолійович Бичко

Учора, 2 червня, члени Харківського міжобласного відділення НСТДУ зустрілися з Головою Національної спілки театральних діячів України, народним артистом України, директором і художнім керівником Київського Національного театру оперети Богданом Дмитровичем Струтинським. Він приїхав аби познайомитися з осередками Спілки з Полтави, Сум та Харкова та розказати про кроки, що робитиме на посаді задля покращення іміджу Спілки та преференції для її членів. Обговорили багато болючих для театральних діячів питань. За словами Богдана Дмитровича, він чекатиме на офіційні пропозиції від ХМВ НСТДУ задля налагодження діалогу аби почути всіх і, за можливістю, допомогти на місцях. Взагалі Голова НСТДУ залишився задоволеним офіційним візитом і тим, як його зустрів Харків.