Digital Theatre Archiv. Презентація у Харкові

Digital Theatre Archiv. Презентація у Харкові

Де: Мала сцена Будинку актора, м. Харків

Коли: 3 жовтня 2020р., 12:00

Що: Презентація проєкту «Цифровий театральний архів» Національної спілки театральних діячів України

Учасники: Ганна Веселовська, доктор мистецтвознавства, професор, керівник напряму експертно-аналітичної діяльності НСТДУ, куратор проєкту;

Ольга Байбак, начальник відділу зовнішніх комунікацій НСТДУ, координатор проєкту

Національна спілка театральних діячів України за підтримки Українського культурного фонду у 2020 році розпочала збір та упорядкування матеріалу для створення Цифрового театрального архіву.

Мета проєкту – створення повноцінної національної театральної бази даних, що надасть користувачам доступну, об’єктивну та систематизовану інформацію про театральне мистецтво України. Так ми максимально зафіксуємо і збережемо інформацію про український театр  для наступних поколінь та подальших досліджень.

Поговоримо про:

  • Для кого і для чого цей проєкт;
  • Чому це важливо для сучасного театру;
  • Як долучитися до проєкту.

Проєкт  передбачає  створення зручного та доступного веб-ресурсу для театральної спільноти, глядацької аудиторії, науковців. До кінця 2020 року планується зібрати, обробити та розмістити на веб-ресурсі інформацію про вистави театрів України за період 2015-2019 рр. Продовжувати роботу з цифровим архівом ми плануємо і надалі, збагачуючи його віртуальними копіями афіш, макетів, костюмів тощо.

Завжди раді надати додаткову інформацію та консультацію:

044 279 65 49, 097 24 05 414 (Ольга Байбак)

В Украине создадут первый в стране “Digital Theatre Archive” | КиевВласть