Безпека – понад усе!

Дорогі друзі! У березні творчі колективи під дахом Будинку актора ім. Леся Сердюка мали вас порадувати цікавими прем’єрами. Готувалися, найсакральніший репетиційний процес не зупинявся ані на хвилину, навіть вночі збиралися аби вдосконалити матеріал і вийти на сцену максимально підготовленими. Але, розуміючи всю серйозність ситуації в світі, Україні і, зокрема, в Харкові з захворюваністю на коронавірус COVID-19, ми повинні були зробили паузу у роботі Будинку актора.

Результат пошуку зображень за запитом пам'ятка коронавірус

Ми розуміємо серйозність ситуації і не маємо права на помилку, бо на вагах – ваше здоров’я і життя, а ми про це дбаємо! Улюблені вистави і довгоочікувані прем’єри обов’язково чекатимуть на вас у майбутньому, майбутньому без ризику захворіти, тобто після завершення карантину! Поки ми працюємо в закритому режимі, щодено проводиться провітрювання і вологе прибирання приміщень з використанням спец.засобів дезінфекції. Паузу використовуємо з користю – задля того, щоб оновити Будинок, проводимо ремонтні роботи.

На изображении может находиться: еда

«Безпека – понад усе!» – це для нас не просто гасло і слова. Тому не тільки боремося разом з коронавірусною інфекцією, а й турбуємося, щоб ніякий «червоний півень» не проскочив. Для того, аби не допустити пожежі, на цьому тижні нами були придбані нові вогнегасники.

Нет описания фото.

Дорогі глядачі, ми з вами! Хочеться, щоб ви знову і знову вірили у театральне мистецтво! Тому, сподіваємося, зовсім скоро, після завершення карантину зустрінемося у Будинку актора! Здоров‘я всім!