8 дипломів стали подарунком для харківських лялькарів до професійного свята

Прем’єра Харківського театру ляльок ім. В. Афанасьєва «Гамлет» продовжує займати перші місця рейтингів і фестивалів.

Нещодавно вистава Оксани Дмітрієвої з відривом в двадцять балів очолила список кращих постановок 2018 року за версією об’єднання критиків «Харківський рахунок», ініційованого відомим київським театрознавцем і журналістом, заслуженим діячем мистецтв України Сергієм Васильєвим. Тепер же постановка була по достоїнству оцінена на Всеукраїнському огляді-конкурсі «Прем’єри сезону 2017-2018», що організував український філіал Міжнародної спілки лялькарів «UNIMA».

Харківський «Гамлет» був визнаний кращою виставою для молоді та дорослих і отримав нагороди майже у всіх номінаціях фестивалю. Трупа зібрала вісім дипломів, серед них п’ять золотих і три срібних.

Диплом «За кращу режисуру» цілком очікувано здобула постановник вистави Оксана Дмітрієва. Кращим художником була визнана Наталія Денисова. Володарями срібних дипломів в номінації «За кращу чоловічу роль» стали виконавці ролей Гамлета – Олександр Маркін і Полонія – В’ячеслав Гиндин. Ну а переміг у ній Геннадій Гуриненко, який зіграв Клавдія.

Крім того, був відзначений виконавець ролі палкого Лаерта Максим Богаєнко – він отримав срібний диплом «За дебют».

А оскільки трупа Оксани Дмітрієвої традиційно відрізняється ще надзвичайною злагодженістю, талановиті харківські лялькарі відвоювали також золотий диплом як кращий акторський ансамбль.

Г. Шамаріна

Вітаємо з вагомими здобутками!!! Так тримати! Пишаємося!

На данном изображении может находиться: напиток

На данном изображении может находиться: напиток

На данном изображении может находиться: напиток

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Нет описания фото.