21 березня – Міжнародний день лялькаря

Театр ляльок – це театр загостреної думки. В.В. Шестак
21 березня на календарі. Черговий святковий театральний день зустрічаємо – у світі з професійним святом вітають лялькарів! Цього дня ми, серед іншого, з теплотою і вдячністю згадуємо фундаторів українського професійного лялькового мистецтва – Віктора Афанасьєва, Юзефа Гімельфарба, Раїсу Марголіну, Володимира Шестака. Кожне з цих імен золотимилітерами закарбувалось в літописі вітчизняного Театру ляльок.
Харківське міжобласне відділення НСТД України і Будинок актора ім.Леся Сердюка вітають зі святом усіх лялькарів, а також прихильників мистецтва граючої ляльки! Зичимо невичерпного творчого натхнення, високих досягнень, яскравих театральних подій: прем’єр, гастролей, цікавих зустрічей! Нехай кожен Ваш день буде світлим і сонячним, зігрітим теплом глядацьких сердець!

Нет описания фото.

ПРИВІТАННЯ ВІД НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ТЕАТРАЛЬНИХ ДІЯЧІВ УКРАЇНИ:

21 березня – день дорослих людей, що все життя грають у ляльки. Людей, які вміють оживлювати предмети, творити цілий світ на невеличкому планшеті та красти серця глядачів – від найменших до найстарших. Лялькар – не просто професія, а ціла філософія життя.
Шановні лялькарі, зі святом!
Усмішок і оплесків, гучних прем’єр і захоплених глядачів, “Гамлетів” і “Івасиків-Телесіків”. Живіть, творіть, надихайтеся і надихайте!
🎉З Міжнародним днем лялькаря! 🎉На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят