20 березня – Міжнародний день театру для дітей та молоді

Березень – на диво театральний місяць, в якому свята йдуть один за іншим. Перш за все, це 27 березня, Всесвітній день театру, заснований Міжнародним Інститутом Театру. 21 березня Всесвітній день театру ляльок відзначають театри ляльок та їх професійна спілка UNIMA. І все ж першим театральним святом залишається 20 березня – Міжнародний день ​​театру для дітей та молоді.

Похожее изображение

Харківське міжобласне відділення Національної спілки театральних діячів України і Будинок актора ім. Леся Сердюка вітають всіх юних театралів і наших колег, які працюють в театрах для дітей та юнацтва, з цим чудовим святом! Воно засновано за ініціативи Міжнародної асоціації театрів для дітей та молоді АССІТЕЖ, яка сьогодні об’єднує понад 80 країн.

Дорогі глядачі і колеги, це наше з вами свято – свято тих, хто любить театр з раннього дитинства, хто входить в його двері за руку з батьками, хто приводить своїх дітей на вистави, хто служить в театрі для юних глядачів. Сьогоднішнє виховання дитини проходить не тільки в родині, дитячих садах, школах, на вулиці і в інтернеті, де вона не завжди може навчитися взаєморозумінню, дружбі і терпінню. А театр – це якраз те місце, що сприяє розвитку уяви, щирості і доброти. Театр може стати для молодшого покоління по-справжньому вірним помічником в житті.

Візьми дитину в театр сьогодні! Це прекрасний девіз Міжнародного дня театру для дітей та юнацтва! Це ж очевидно – чим більше буде в світі людей, які люблять театр, тим стане менше ненависті і агресії!

Картинки по запросу doisneau kids